OSOBNÍ PŮJČKA S POJIŠTĚNÍM SCHOPNOSTI SPLÁCET

Má půjčka
Má půjčka
Přejít na obsah

OSOBNÍ PŮJČKA S POJIŠTĚNÍM SCHOPNOSTI SPLÁCET

Má půjčka
Publikováno v OSOBNÍ PŮJČKA · Čtvrtek 16 Kvě 2019
Pro žadatele o osobní půjčku (nepodnikající osoby a živnostníky) nově nabízíme možnost uzavřít smlouvu o úvěru s pojištěním schopnosti splácet.

Pojištění, které je připraveno ve spolupráci s Českou pojišťovnou a.s. a ČP ZDRAVÍ a.s., Vám pomůže v nepříznivé životní situaci se splácením Vašeho závazku.
 
Pojistka je hrazena zároveň se splátkou úvěru (je součástí celkové měsíční splátky úvěru) a cena je nastavena podle vybraného balíčku plnění již od 3,33% z výše splátky úvěru.


Pojištění sjednáte rychle a jednoduše, v rámci žádosti o úvěr a nemusíte se tedy o nic víc starat. Ve chvíli, kdy úvěr splatíte, skončí i platnost vašeho pojištění.  
 
Oznámení pojistné události můžete oznámit kdykoliv na webu www.zdravi.cz/on-line-sluzby, on-line 24 hodin denně.
 
Plnění nastává již splátkou splatnou po 30 dnech (tzv. karenční doba) ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti. Výplata pojistného plnění už do 7 pracovních dní po doložení potřebných dokladů a vzniku nároku.
 
Při sjednání není nutné podstupovat žádná vyšetření či předkládat zdravotní dokumentaci.

U Křižovatky 608
280 02 Kolín - mapa
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Copyright © 2017 - 2023 PK
KONTAKT
Miroslava Kubešová
IČ 71286080
e-mail: zobrazit
PRACOVNÍ DOBA
Po - Pá: po tel. domluvě
Call centrum:
Po - Ne: 09:00 - 17:00
| |
Návrat na obsah