OSOBNÍ PŮJČKY PRO ŽIVNOSTNÍKY

Má půjčka
Má půjčka
Přejít na obsah

OSOBNÍ PŮJČKY PRO ŽIVNOSTNÍKY

Má půjčka
Publikováno v PRO PODNIKATELE · Čtvrtek 28 Bře 2019
Pro podnikatele-fyzické osoby (osoby samostatně výdělečně činné) nově nabízíme možnost poskytnutí osobního spotřebitelského úvěru (na rodné číslo) k pokrytí osobní potřeby podnikatele. Tento typ úvěru se liší od podnikatelských úvěrů na IČO možností využití hotovosti pro osobní účely a výhodou možnosti předčasného splacení a tím i úsporou úroků a snížením ceny úvěru.

 
U osobních úvěrů živnostníkům jsou nastaveny stejné parametry jako u osobní půjčky pro zaměstnance, důchodce a osoby na mateřské. Osoby samostatně výdělečně činné můžou požádat o osobní úvěr on-line, pouze k podpisu smlouvy je nutná osobní schůzka.
 


 
Za osobu samostatně výdělečně činnou (OSVČ) považujeme fyzickou osobu, která má příjmy z podnikání nebo z jiné samostatně výdělečné činnosti. Typickou OSVČ je například živnostník, samostatný zemědělec, samostatně výdělečný umělec, soudní znalec, fotbalista, herec, apod.


U Křižovatky 608
280 02 Kolín - mapa
Zprostředkovatel pracuje jako vázaný zástupce pro společnost PROFI CREDIT Czech, a.s.  a je oprávněn ke spolupráci při uzavření smlouvy o úvěru a péči o klienta po uzavření smlouvy o úvěru.
Copyright © 2017 - 2023 PK
KONTAKT
Miroslava Kubešová
IČ 71286080
e-mail: zobrazit
PRACOVNÍ DOBA
Po - Pá: po tel. domluvě
Call centrum:
Po - Ne: 09:00 - 17:00
| |
Návrat na obsah